Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017 09:32

Ήττα για την Κ14 μας

Την ήττα γνώρισε η Κ14 από την αντίστοιχη του Α.Ο. Πανθηραϊκού.

Η Κ14 μας υποδέχθηκε την ομάδα του Πανθηραϊκού Α.Ο. το Σάββατο 18/11/17 στο ΔΓ Καμαρίου και γνώρισε την ήττα με σκορ 0-3.

Το παιχνίδι διεξήχθει στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου.

Σκόρερ του παιχνιδιού σημειώνοντας χατ τρικ ήταν ο Ζeqiraj σκοράροντας στο 15ο, 64ο και 73ο λεπτό της αναμέτρησης.

Η ομάδα μας παρόλο που βρέθηκε πίσω στο σκορ με 0-1 στο πρώτο μισό έβγαλε αντίδραση και έδειξε χαρακτήρα στο δεύτερο ημίχρονο ανακτώντας την πρωτοβουλία των κινήσεων και προσπάθησε να δημιουργήσει ευκαιρίες για κάτι καλύτερο στο παιχνίδι.

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.  0-3