Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017 17:22

Με νίκη ξεκίνησαν οι Άνδρες μας (ανανεωμένο)

Με το δεξί ξεκίνησαν τις υποχρεώσεις τους οι Άνδρες μας.

Με νίκη ξεκίνησε το Ανδρικό τμήμα της ομάδας μας τις φετινές του υποχρεώσεις μιας και στην 1η αγωνιστική του 3ου Ομίλου της Α' Κατηγορίας ΕΠΣΚ, επικράτησε εκτός έδρας με σκορ 1-2 της Λάβας Εμπορείου.

Η ομάδα μας είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων και δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες ειδικότερα μετά το 0-1 για να διευρύνει τον δείκτη του σκορ και να ''κλειδώσει'' το παιχνίδι ενώ δεν έριξε ρυθμούς και έδειξε χαρακτήρα μετά την ισοφάριση καταφέρνοντας να προσθέσει τους πρώτους 3 βαθμούς στη συγκομιδή της για φέτος.

Σκόρερ για την ομάδα μας ήταν οι Αρβανίτης στο 15ο λεπτό και ο Ερρίκος στο 87ο λεπτό ενώ προσωρινά είχε ισοφαρίσει ο Βουλγαράκης στο 74ο λεπτό.

ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 1-2