Σάββατο, 24 Μαρτίου 2018 18:25

Ωραίοι, ορεξάτοι και αήττητοι στην επόμενη φάση οι Άνδρες μας (ανανεωμένο)

Με μια ακόμη νίκη ολοκλήρωσαν την κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος οι Άνδρες μας.

Τη νίκη με 4-0 απέναντι στον Αστέρα Τραγαίας σημείωσαν οι Άνδρες μας στον τελευταίο αγώνα της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος.

Με αυτή τη νίκη η ομάδα μας τερμάτισε στην 1η θέση του ομίλου της έχοντας στο ενεργητικό της 12 νίκες και 2 ισοπαλίες, με γκολ 70 υπέρ και 5 κατά, κάτι που μεταφράζεται σε 38 βαθμούς έπειτα από τις πρώτες 14 αγωνιστικές ημέρες της φετινής κούρσας.

Το σκορ άνοιξε στο 35ο λεπτό ο Φίλων για να κλείσει το ημίχρονο με την ομάδα μας να προηγείται με 2-0 με το γκολ του Δημητρακόπουλου στο 42ο λεπτό.
Άλλα δύο τέρματα πέτυχε στο δεύτερο μισό της συνάντησης η ομάδα μας με τους Ρέτζο στο 78΄ και Σκαφτούρο στο 83’ να διαμορφώνουν το τελικό 4-0.

Η συνέχεια για τους Άνδρες μας δεν είναι άλλη από τον τελικό Κυπέλλου της Τετάρτης απέναντι στον Α.Ο. Πανθηραϊκό καθώς και η επόμενη φάση του πρωταθλήματος.

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ 4-0