Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018 17:42

Ήττα για την Κ14 μας

Την ήττα από τον Π,Α,Σ, Νάξου γνώρισε η Κ14 μας.

Στο παιχνδί που διεξήχθει στο Δ.Γ. Καμαρίου το Σάββατο 20/10/2018 στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου του πρωταθλήματος EΠΣK K-14 MOLTEN, η ομάδα μας γνώρισε την ήττα με σκορ 1-4 από την αντίστοιχη του Π.Α.Σ. Νάξου.

Μετά από αυτό το παιχνίδι η ομάδα μας ισοβαθμεί στη 2η θέση του ομίλου με τον Α.Ο. Πανθηραϊκό έχοντας 1 νίκη και 1 ηττα σε δύο αγώνες ενώ στην 1η θέση βρίσκεται ο σημερινός της αντίπαλος με 2 νίκες σε ισσάριθμα παιχνίδια και 6 βαθμούς.

Στη 4η θέση του ομίλου βρίσκεται ο Α.Μ.Σ. Φιλωτίου χωρίς βαθμούς έπειτα από δύο παιχνίδια.

Το σκορ άνοιξε νωρίς για τους φιλοξενούμενους ο Γιαννακόπουλος στο 5ο λεπτό για να διπλασιάσει τα τέρματα του δύο λεπτά αργότερα.

Σειρά πήρε ο Παντελαίος όπυ με δύο γκολ και αυτός στο 21ο και 27ο λεπτό αντίστοιχα διαμόρφωσε το 0-4 όπου και ήταν το σκορ ημιχρόνου.

Για την ομάδα μας σκόραρε ο Ζαμπέλης στο 50ο λεπτό της συνάντησης.

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κ14 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ Κ14 1-4