Δευτέρα, 05 Νοεμβρίου 2018 10:22

Με νίκη προχώρησε η Κ14 μας

Μια ακόμη νίκη σημείωσε η Κ14 μας στο φετινό πρωτάθλημα MOLTEN K14.

Με νίκη προχώρησαν οι μικροί αθλητές της Κ14 μας οι οποίοι επικράτησαν με σκορ 5-1 επί της αντίστοιχης του Α.Ο. Πανναξιακού.

Το παιχνίδι διεξήχθει την Κυριακή 4/11/2018 στο Δ.Γ. Καμαρίου.

Το σκορ για την ομάδα μας άνοιξε ο Καρράς στο 9ο λεπτό για να κάνει το 2-0 ο Ζαμπέλης στο 20ο με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν σε 2-1 στο 40ο λεπτό ο Δημητροκάλης.

Στο 54' ο Καρράς και πάλι έδωσε προβάδισμα δύο τερμάτων στην ομάδα μας με τον Νίκου- Μαλλολάρι να σημειώνει το 4-1 στο 60ο λετπό.

Το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Πάπα στο 70ο λεπτό.

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κ14 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Κ14 5-1

Σκόρερς:
9' Καρράς 1-0
20' Ζαμπέλης 2-0
40' Δημητροκάλης 2-1
54' Καρράς 3-1
60' Μαλλολάρι - Νίκου 4-1