Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018 18:32

Ήττα για την Κ12 μας

Την ήττα από τον Α.Ο. Πανθηραϊκό γνώρισε η Κ12 μας.

Στο παιχνίδι που διεξήχθει στο Δ.Γ. Καμαρίου το Σάββατο 10/11/2018 στα πλαίσια της 1ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου του πρωταθλήματος EΠΣK K-12 WINDOOR, η ομάδα μας γνώρισε την ήττα με σκορ 0-2 από την αντίστοιχη του Α.Ο. Πανθηραϊκού.

Το σκορ άνοιξε ο Τσικλιτάς στο 18ο λεπτό για να διπλασιάσει τα τέρματα των φιλοξενούμενων ο Μοσχάτος στο 44ο λεπτό.

Το Δ.Σ. της ομάδας μας συγχαίρει τους μικρούς αθλητές μας για την εμφάνιση τους και τους εύχεται καλή συνέχεια στο φετινό πρωτάθλημα και παράλληλα εκφράζει τις ευχαριστίες του σε όλο τον φίλαθλο κόσμο που έδωσε το παρών στο Δ.Γ. Καμαρίου.

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κ12 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Κ12 0-2