Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018 19:43

Με ήττα συνέχισε η Κ16 μας

Την ήττα από τον Α.Ο. Πανθηραϊκό γνώρισε η Κ16 μας.

Στο παιχνίδι που διεξήχθει στο Δ.Γ. Καμαρίου το Σάββατο 10/11/2018 στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου του πρωταθλήματος EΠΣK K-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ, η ομάδα μας γνώρισε την ήττα με σκορ 0-4 από την αντίστοιχη του Α.Ο. Πανθηραϊκού.

Το σκορ άνοιξε για τους φιλοξενούμενους ο Γκόγκα στο 37ο λεπτό για να διπλασιάσει τα τέρματα των φιλοξενούμενων πριν το ημίχρονο ο Gega στο 42ο λεπτό.

Στο δεύτερο μισό η ομάδα του Α.Ο. Πανθηραϊκού πέτυχε άλλα δύο τέρματα με τους Γκόγκα και πάλι στο 55' και τον Βαμβακούση στο 77ο λεπτό.

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κ16 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Κ16 0-4