Τετάρτη, 21 Νοεμβρίου 2018 20:33

Πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΚ

Την νίκη πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Κυκλάδων εξασφάλισαν οι Άνδρες μας επικρατώντας του Α.Ο. Καρτεράδου.

Τη νίκη με σκορ 0-5 σημείωσαν οι Άνδρες μας επί του Α.Ο. Καρτεράδου και προκρίθηκαν στην επόμενη 3η φάση του Κυπέλλου Κυκλάδων.

Το παιχνίδι προσφέρθηκε για αλλαγές και δοκιμές καθώς και για να πάρουν χρόνο συμμετοχής ποδοσφαιριστές της ομάδας μας.

Το σκορ άνοιξε για την ομάδα μας ο Τσέπα στο στο 19ο λεπτό για να διπλασιάσει τα τέρματα μας ο Αρβανίτης στο 39'.

Το ημίχρονο έκλεισε με την ομάδα μας να προηγείται με 0-3 με το γκολ που πέτυχε ο Ζανελάρι.

Στο δεύτερο μισό σκόραραν οι Μαυρομάτης στο 70ο λεπτό και ο Αργυρίου στο 88ο λεπτό.

Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 0-5