Κυριακή, 09 Δεκεμβρίου 2018 18:11

Συνέχεια με εκτός έδρας ισοπαλία για τους Άνδρες μας

Με εκτός έδρας ισοπαλία συνέχισαν οι Άνδρες μας τις υποχρεώσεις τους για τον 7ο όμιλο.

Στο παιχνίδι που διεξήχθει στην έδρα της ομάδας του Αγίου Ιερόθεου την Κυριακή 9/12/2018 στα πλαίσια της 10ης αγωνιστικής του 7ου ομίλου του πρωταθλήματος Γ' Εθνικής, η ομάδα μας αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1.

Το σκορ στο παιχνίδι άνοιξε στο 11ο λεπτό ο Μάριος Αργυρίου με σουτ με τους γηπεδούχους να απαντούν στο 30ο λεπτό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κράσι διαμορφώνοντας το τελικό σκορ του παιχνιδιού.

Έπειτα από αυτό το παιχνίδι η ομάδα μας έφτασε τους 12 βαθμούς και την επόμενη αγωνιστική υποδέχεται την ομάδα του Ηλυσιακού στο Δ.Γ. Καμαρίου.

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 1-1
Σκόρερς:
11' Αργυρίου 0-1 (σουτ)
30' Κράσι 1-1 (πέναλτι)

Συνθέσεις:
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (Βαφειάδης): Ρουμπής, Μανδαμαδιώτης, Χαραλάμπους, Τσατσαρής, Μπούρας, Μπαλατσούρας, Λέσι, Αποστολόπουλος (62' Τσαρκάνι), Κράσι, Νικολέτος (79' Μπριστογιάννης), Σουλελές (88' Συμάκος)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ (Μιχάλης): Ανδριόλας, Σπανός, Δημητρακόπουλος, Μαντούσης, Ρέτζο, Φίλων, Ερρίκος, Δαβιλάς (70' Μανέ), Ζανελάρι (90+1 Αρβανίτης), Αργυρίου (90+3 Γατσέλος), Μαυρομάτης (46' Σιμιτσής)