Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019 16:06

Συνέχεια με ισοπαλία για τους Άνδρες μας στο Πρωτάθλημα

Ισόπαλοι αναδείχθηκαν οι Άνδρες μας απέναντι στον Α.Ο. Χαλκίς.

Στο παιχνίδι που διεξήχθει στο Δ.Σ. Χαλκίδας την Κυριακή 17/02/2019 στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής του 7ου ομίλου του πρωταθλήματος Γ' Εθνικής, η ομάδα μας αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1 απέναντι στην ομάδα του Α.Ο. Χαλκίς.

Το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους ο Ντάμπος στο 42' με κοντινό πλασέ για να ισοφαρίσει ο Μαυρομάτης για λογαριασμό της ομάδας μας με τον ίδιο τρόπο στο 75ο λεπτό.

Στη διάρκεια του παιχνιδιού αποβλήθηκαν από τον πάγκο των γηπεδούχων ο προπονητής της ομάδας κ. Αυλωνίτης, μετά το γκολ της ισοφάρισης καθώς και ο βοηθός του κ. Αινδλής στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού.

Την ίδια στιγμή αποβλήθηκε και ο Σκαφτούρος με κόκκινη κάρτα για λογαριασμό της ομάδας μας.

To Δ.Σ. της ομάδας μας ευχαριστεί όλο τον φίλαθλο κόσμο που έδωσε το παρών στο Δ.Σ. Χαλκίδας.

Έπειτα από αυτό το παιχνίδι η ομάδα μας έφτασε τους 21 βαθμούς βρισκόμενη στην 7η θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Σκόρερς:
42' Ντάμπος 1-0 (σουτ)
75' Μαυρομάτης 1-1 (σουτ)