Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2019 15:51

Με νίκη ξεκίνησαν οι Άνδρες μας

Με νίκη ξεκίνησαν το φετινό πρωτάθλημα οι Άνδρες μας.

Τη νίκη με σκορ 1-0 επί του Ερμή Κορυδαλλού κατέκτησαν οι Άνδρες μας οι οποίοι προσπάθησαν από την αρχή να επιβάλουν το ρυθμό τους στο παιχνίδι και να ξεκιν'ησουν με το δεξί τις φετινές τους υποχρεώσεις.

Από την πλευρά τους οι φιλοξενούμενοι είχαν τις δικές τους καλές στιγμές στην αναμέτρηση και έδειξαν πως θα παλέψουν το κάθε τους παιχνίδι ξεχωριστά.

Οι πα'ιχτες μας πίεσαν περισσότερο με την έναρξη το δευτέρου ημιχρόνου και τελικά σκόραραν με τον Ηλιόπουλο στο 86ο λεπτό έπειτα από σύγχηση στα καρέ των φιλοξενούμενων.

Α.Π.Ο. Κερατσίνι - Άγιοι Ανάργυροι 1-1

Η ομάδα μας την επόμενη αγωνιστική αντιμετωπίζει εκτός έδρας την ομάδα του Φωστήρα.

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-0

Σκόρερς:

86' Ηλιόπουλος (σουτ) 1-0

Συνθέσεις:

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ (Βαγγέλης Χαντές): Ανδριόλας, Παπαγγελής (79΄Μαυρομάτης), Μπουσάι, Παπαζαχαρίας, Γεωργιάδης, Φύτρος (59΄Ερρίκος), Ζέλο, Σιμιτσής (72΄Μαλάϊ), Αργυρίου, Καραλής (λ.τ. 89΄Τουγουτζόγλου), Ηλιόπουλος
Αναπληρωματικοί: Γελαδάρης, Μαντούσης, Τσουκαλάς

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Δημήτρης Καλύκας): Μπότος, Κολοβός (90΄Γιαννακόπουλος), Μικρούλης, Καλιακούδας, Λαζάκης, Καραγιάννης, Τζανιδάκης (85΄Μέτχατ), Στακάι (76΄Σκόνδρας), Μελής, Βύρης, ΝταλάκοςΑναπληρωματικοί: Κασιαβός, Λαγκαδίτης, Παπακώστας, Κιούκου