Δευτέρα, 14 Οκτωβρίου 2019 14:09

Με εκτός έδρας νίκη συνέχισαν οι Άνδρες μας

Εκτός έδρας νίκη για την ομάδα μας επί του Εθνικού.

Την νίκη με 1-2 σημείωσαν οι Άνδρες μας επί του Εθνικού στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής.

Η ομάδα μας άνοιξε το σκορ στο 29ο λεπτό όταν ο Σιμιτσής βρήκε τον Αργυρίου με τον τελευταίο να μην αστοχεί και να δίνει το προβάδισμα στην ομάδα μας.

Πριν τη λήξη του ημιχρόνου ο Καραλής ανέβασε τη διαφορά στα δύο γκολ σκοράροντας στο 36ο λεπτό.

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 1-2 με το εύστοχο πέναλτι του Διάκου στο 48ο λεπτό με την ομάδα μας να τελειώνει το παιχνίδι με εννέα παίχτες μιας και αποβλήθηκαν οι Μαλάϊ στο 54ο και ο Γεωργιάδης στο 90ο λεπτό.

Ακράτητος - Ηλυσιακός 1-1

Η ομάδα μας την επόμενη αγωνιστική αντιμετωπίζει εκτός έδρας την ομάδα του Αγίου Ιερόθεου.

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 1-2
Σκόρερς:
29' Αργυρίου (σουτ) 0-1
36' Καραλήςυ (σουτ) 0-2
48' Διάκος 1-2 (πέναλτι)