Τρίτη, 22 Οκτωβρίου 2019 07:09

Άλλη μια εκτός έδρας νίκη για τους Άνδρες μας

Δεύτερη συνεχόμενη εκτός έδρας νίκη για την ομάδα μας επί του Αγ. Ιερόθεου.

Την νίκη με 0-3 σημείωσαν οι Άνδρες μας επί του Αγ. Ιερόθεου στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής.

Η ομάδα μας άνοιξε το σκορ στο 30ο λεπτό όταν ο Ερρίκος εκτέλεσε πλάγιο και ο Καραλής με προβολή έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα μας.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας σκόραρε δις με τους Ζέλο στο 70ο και Αργυρίου στο 75ο λεπτό κατακτώντας μια πολύ σημαντική νίκη που την έφερε να ισοβαθμεί με την Καλλιθέα στην 1η θέση του ομίλου με 11 βαθμούς και θα της φανεί χρήσιμη στη πορεία του φετινού πρωταθλήματος.

Κερατσίνι - Εθνικός 1-1

Η ομάδα μας την επόμενη αγωνιστική αντιμετωπίζει εντός έδρας την ομάδα του Κερατσινίου.

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 0-3
Σκόρερς:
30' Καραλής (σουτ) 0-1
70' Ζέλο (σουτ) 0-2
75' Αργυρίου 0-3 (σουτ)